Regulamin giełda rolna

Regulamin giełda rolna
1. Serwis gieldarolna24.pl to serwis na którym Użytkownicy mogą umieszczać ogłoszenia stanowiące oferty kupna lub sprzedaży towarów i usług branży rolniczej,ogrodniczej,jeździeckiej,warzywniczej,sadowniczej oraz zajmujący się wynajmę kwater czy hotele i biura podróży.
2. W każdym przypadku gdy informacja jest o serwisie , należy przez to rozumieć serwis gieldarolna24.pl
3. Ilekroć w niniejszym regulaminie mowa jest o Użytkowniku, należy przez to rozumieć zarejestrowaną lub nie zarejestrowaną osobę zamieszczającą w Serwisie ogłoszenie/ofertę.
4. Użytkownikiem Serwisu musi być pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna.
5. Korzystanie z Serwisu jest,było i będzie bezpłatne
6. Korzystając z Serwisu, Użytkownik wyraża zgodę na umieszczanie w bazie Serwisu i przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela serwisu na zasadach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz zgadza się otrzymywać na podany przez siebie adres e-mail informacji o akcjach promocyjnych.
7. Użytkownik może nie chcieć otrzymywać żadnych informacji promocyjnych, wystarczy wówczas tylko przesłać wiadomość o tym fakcie.
8. gieldarolna24.pl nie jest stroną w umowach kupna/sprzedaży, udostępniamy jedynie miejsce gdzie to jest możliwe. Serwis umożliwia jedynie umieszczanie ogłoszeń/ofert poprzez użyczenie swojej strony i modyfikacją skryptu
9. gieldarolna24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz jakość i prawdziwość ogłoszenia, przed dokonaniem zakupu/sprzedaży należy koniecznie skontaktować się bezpośrednio z osobą która zamieściła ogłoszenia .
10. Użytkownik korzystający z gieldarolna24.pl nie może mieć jakichkolwiek roszczeń finansowych wobec Serwisu w przypadku gdy ogłoszenia okaże się nie prawdziwe lub wprowadzające w błąd.
11. kazane jest dodawanie ofert na których sprzedaż/kupno nie pozwala Polskie prawo.
12. Administrator gieldarolna24.pl zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
13. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją obowiązującej „Polityki prywatności”
14. Korzystanie z gieldarolna24.pl oznacza pełną akceptację regulaminu bez wyjątków, jak są wątpliwości prosimy o nie dodawanie ogłoszenia.